AKINIŲ APSAUGA

Wiley X yra vienintelis aukščiausios kokybės akinių prekinių ženklų gamintojas pasaulyje, kurio visas asortimentas atitinka EN.166 ir ANSI saugumo standartus. Lęšiai yra pagaminti iš patentuoto Selenite ™ polikarbonato ir todėl neįtikėtinai stiprūs, o rėmeliai yra pagaminti iš „Triloid ™ nailono ir beveik nesunaikinami. Tad drąsiai galite naudoti Wiley X akinius sportui, aktyviam laisvalaikiui,  šaudant šaudyklose ar medžioklėje. Visada 100% apsauga Jūsų akims.

ABSOLUTE. PREMIUM. PROTECTION.

FOR WORK. FOR PLAY. FOR LIFE.

ANSI HIGH MASS IMPACT TEST

Rėmelis ir lęšis turi išlaikyti 500 gramų smailaus sviedinio, nukritusių nuo 127 cm aukščio, poveikį. Lęšis turi likti rėmelyje ir neturi būti sudaužytas. Rėmelis taip pat turi likti nepažeistas.

ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST

Rėmas ir lęšis turi išlaikyti 6,35 mm dydžio sviedinio smūgį 164,6 km/val. greičiu. Lęšis turi likti rėmelyje ir neturi būti sudaužytas. Rėmelis taip pat turi likti nepažeistas.

V0 BALLISTIC TEST

Rėmelis ir lęšis turi atlaikyti 3,8 mm sviedinio šūvį, iššauta 700-720 km/val. greičiu.

EN.166 STANDARD

EN.166S Rėmelis ir lęšis turi išlaikyti 22mm skersmens 43gr sveriančio plieninio rutulio poveikį, numesto nuo 1,3 metro 18 km/val. greičiu. Lęšis turi likti rėmelyje ir neturi būti sudaužytas. Rėmelis taip pat turi likti nepažeistas.EN.166F Rėmelis ir lęšis turi išlaikyti 6 mm plieninio sviedinio, sveriančio 0,86 g ir iššauto 162 km/val. greičiu poveikį. Lęšis turi likti rėmelyje ir neturi būti sudaužytas. Rėmelis taip pat turi likti nepažeistas.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę