LĘŠIŲ IR RĖMELIŲ TECHNOLOGIJOS

LĘŠIAI

Filter 8™ Polarization

Dėka Wiley X Filter 8™ poliarizuotų lęšių technologijos, WX poliarizuoti akiniai sumažins atspindį nuo vandens ir kitų šviesių/blizgių paviršių, kaip jokie kiti poliarizuoti akiniai. Wiley X Filter 8 ™ poliarizuoti lęšiai apsaugo akis nuo nuovargio sukelto prastesnio regėjimo, o tai gali turėti kritinį poveikį. WX poliarizuoti lęšiai geriau filtruoja šviesą, kas užtikrina idealų raiškumą ir kontrastą. Atitinkami technologiniai sprendimai optikos srityje, verčia Wiley X akivaizdžiu pasirinkimu visose su vandeniu ir ne tik susijusiose veiklose.

SMART EDGE LENS

SMART EDGE LENS

Siekiant išlaikyti maksimalų periferinį regėjimą, apgaubiantys akiniai nuo saulės tapo rinkos standartu. Dėl to turi būti naudojami išlenkti lęšiai. Siekiant išlaikyti optinį skaidrumą, lęšis turi būti tinkamai suderintas su akimi. Wiley X technologiniai sprendimai Smart Edge Lens naudojami tokio lęšio gamyboje, stipriai įtakoja lęšio kokybę bei matomumą per jį kas leidžia pasiekti kone idealius rezultatus.

IŠSKLAIDYMO GALIA (VAIZDO SKAIDRUMAS)

Įprasti lęšiai gali iškreipti bei „išplauti“ objektus, žiūrint į juos iš atstumo. Atliekant nuolatinius testus ir bandymus, siekiama, kad Wiley X lęšiai suteiktų kuo aiškesnį, skaidresnį bei neiškreiptą vaizdą.

LŪŽIO GALIA (TIKRAS DYDIS)

Prastesni lęšiai gali pakeisti tikrąjį objektų dydį, tarsi žiūrėtume pro kito asmens receptinius lęšius. Wiley X sertifikuoti lęšiai išlaiko tikrą santykinį objekto dydį ir neiškreipia matomo objektų dydžio.

PRIZMĖS GALIA (ERDVINIS OBJEKTŲ POJŪTIS)

Įprasta, kad paprastieji lęšiai lenkia šviesą, todėl židinio objektai tampa ne centre. Wiley X sertifikuoti lęšiai suteikia tikrą erdvės jausmą mūsų matymo lauke.

RĖMELIAI

APSAUGINIO RĖMELIO SISTEMA

Facial Cavity™ Seal – nuimamas apsauginis rėmelis, kuris ypatingai apsaugo akis nuo smulkių dulkių, žiedadulkių bei vėjo įtakos, kuris gali sukelti ilgalaikį akių dirginimą, pvz., sausų akių sindromą. Šoninė šviesa pro rėmelius, taip pat gali sumažinti gebėjimą įžiūrėti objektus. Apsauginis rėmelis yra patentuotas nuimamas minkšta putplastis, kuris ne tik saugo akis, bet leidžia poliarizacijos filtrui visada veikti idealiai.

SAUSŲ AKIŲ SINDROMAS

SAUSŲ AKIŲ SINDROMAS - tai visuma simptomų, kuriuos sukelia nepakankamas ragenos drėkinimas ašarų plėvele. Ašaros drėkina akis, maitina rageną, saugo ją nuo infekcijos ir išlygina ragenos paviršių. Per parą pasigamina apie 2 ml ašarų. Dėl įvairių priežasčių akys gali pradėti sausėti.Žvejojant ilgalaikis vėjo, dulkių ir kitų šiukšlių poveikis gali sukelti sausas akis arba netgi komplikuotis į sausų akių sindromą, todėl labai svarbu apsaugoti akis būnant lauke ir atliekant veiksmus, kurie gali sukelti tokius pavojus. Wiley X Facial Cavity ™ Seal papildomi apsauginiai rėmeliai sumažina oro srautą aplink akį, todėl leidžia išvengti problemų jautrioms akims.

U-SHAPE RĖMELIO IŠLENKIMAS

Visi Wiley X modeliai yra suprojektuoti U raidės formos išlenkimu, kurio dėka akiniai apgaubia veidą. Tai leidžia pašalinti periferinę ir šoninę šviesą bei atspindžius, kartu pagerinti poliarizacijos filtro veikimą ir sumažinti akių nuovargį bei padidinti saugumą.

RĖMELIŲ RAŠTAI

„Realtree®“ yra labiausiai universalių kamufliažų/raštų kūrėjai. Nesvarbu, kur medžiojate ar mėgaujates poilsiu gamtoje, nėra geresnio būdo susilieti su supama aplinka nei dėvėdami „Realtree Extra® Camo“ rašto gaminius.

REALTREE XTRA® CAMO

„Xtra“ rašto pavadinime reiškia ypatingą efektyvumą maskavimo srityje. Šis naujas kamufliažo raštas puikiai susilieja ištisus metus įvairiose vietovėse. Jis puikiai susilieja su nukritusiais lapais rudenį bei žiemą, taip pat vėl ankstyvą pavasarį iki vasaros.

„Kryptek®“ siūlo kovose išbandytas savybes ir kamufliažų dizainus itin aukštos kokybės techniniuose ir taktiniuose lauko drabužiuose. „Kryptek®“ produktai yra nuolat tikrinami bei išbandomi pavojinguose mūšių laukuose ir ekstremalių medžioklių sąlygose. Nuolatinis tobulinimas bei grįžtamasis ryšys įgyvendinami į būsimus maskavimo dizainus ir produktų savybes su galutiniu tikslu - teikti produktus aktyviems nuotykių ieškotojams, kurie reikalauja, kad jų įranga/apranga būtų kokybiškiausia ir geriausia.

KRYPTEK® NEPTUNE™

Plėšrūnas slypintis iškart po vandens paviršiumi. Jis yra šešėlis, sklindantis tyliai per gylį arba galbūt pasislėpęs subjektas, kantriai laukiantis judesio vandenyno dugne. Jo pranašumas yra slaptumas ir jo išpuoliai staigus. Jis yra savo stichijos valdovas.

KRYPTEK® HIGHLANDER®

Specialiai suprojektuoti tiems geografiniams regionams ir vietovėms, kurie yra ypač įvairūs - „Kryptek® Highlander®“ didina maskavimasi, kai judama įvairiose vietovėse ar tai būtų kalnai, miškai, dykumos ar krūmynai.

KRYPTEK® TYPHON™

Tamsa yra naktinio medžiotojo bei plėšrūno sąjungininkas. „Kryptek® Typhon ™“ tarnauja tiems, kurie veikia, kuomet kiti bijo rizikuoti.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę