Headbanger Lures masalai

INOVACIJOS, KURIANČIOS ATMINIMUS

Headbanger Lures buvo įkurta 2015 m., siekiant sukurti nuostabią patirtį ir ilgalaikius prisiminimus aistringiems plėšrūnų žvejams, naudojantiems meškerę, ritę ir masalą. Jie tai daro kurdami naujoviškus ir unikalius masalus, kurie juda taip, kaip niekada nematėte.

HEADBANGER BangerShad 22/27cm

Pagamintas iš patvaraus ir be ftalatų plastiko, Headbanger BangerShad yra gyvybės kupinas masalas. Jis turi vingiuojantį veiksmą su daugybe pilvo blyksnių ir gali būti traukiamas bet kokiu greičiu. Uodega su padu pradeda veikti net traukiant labai lėtai, o leidžiantis aktyvuoja net pasyviausią plėšrūną. Detalų išorės dizainą turintis BangerShad gali būti montuojamas bet kokiu būdu, tačiau rekomenduojame jį suporuoti su RokerHead Dive Stinger, kuris suteikia jums nerealus ir anksčiau nematytus su paddle tail masalais veiksmus.

HEADBANGER FireTail V2 17/21cm

Puikiai suprojektuota uodega suteikia Headbanger FireTail V2 neprilygstamą S formos vingiavimą su daugybe pilvo blyksnių. Pritvirtinkite jį taip, kaip norite, arba suporuokite su vienu iš
RockerHead Stingers ir pakelkite veiksmą į beprotišką lygį. Bet kuriuo atveju Headbanger FireTail yra liepsnojantis karštas ginklas siekiant trofėjinių lydekų ir starkių.

HEADBANGER BangerRibs 6.9/8.6cm

BangerRibs pasižymi tikroviškomis akimis ir puikiai derina garbanotą uodegą su plačiu padu. Galima žvejoti kaip swimbait’ą, imituojantį sužeistą žuvį, bet ir kaip slieką, todėl tinka žvejoti aplink dugną ir visame vandens stulpelyje.

HEADBANGER ROCKERHEAD

Galvakablis ir „čeburaška” – viskas viename gaminyje, specialiai skirta žvejojant ešerius ir kitas plėšrias žuvis. Sukurtas remiantis novatoriška ir patentuota  Headbanger technologija, universalus HEADBANGER „RockerHead“ pakelia dirbtiniais masalais žvejybą į kitą lygį. Komplekte yra cinko galvutė ir ofsetinis kabliukas, kurį lengvai galima pakeisti dėka patogios vielos kilpos.

HEADBANGER RockerHead – neprilygstamas neprognuozajamas veiksmas jūsų mėgstamiausiems masalams, tokiems kaip vėžiukai, kirmelės ir kiti gyvius imituojantys masalai.

 

HEADBANGER SHAD 11cm

Ešeriai, lydekos, basai, upėtakiai, starkai ir lašišos. Šis masalas pagauna viską. Stebinančiai mažas, tačiau aprūpintas stipria viela per visą kūną, universalus „Headbanger Shad 11 cm“ su savo beprotiškai nenuspėjamu veiksmu yra būtina naujiena kiekvieno žvejo reikmenų dėžutėje!

HEADBANGER SHAD 16cm

Norite sugauti daugybę lydekų, ar pagauti monstrišką ešerį ar starkį, o taip pat ypač didelį upėtakį? Jums reikia naujo masalo į savo reikmenų dėžę. 16 cm HEADBANGER SHAD su savo nepaparastu ir nenuspėjamu veiksmu yra universalus masalas, galintis sukelti daugybę teigiamų emocijų.

HEADBANGER SHAD 22cm

Nepastovus, nenuspėjamas veiksmas, stambus profilis ir energinga uodega, 22 cm ilgio HEADBANGER SHAD yra būtinas masalas rimtiems lydekų žvejams ar tiems, kurie taikosi į didelius starkius.

Headbanger Shad 22cm Clown masalas

HEADBANGER TAIL 23cm

Beprotiškas, nenuspėjamas veiksmas, lengvas kūnas ir sujungta Curly tipo uodega, 23 cm ilgio HEADBNAGER TAIL suteikia jums kuo aktyvesnį masalo veiksmą išprovokuoti smūgius iš lydekos, starkio ir ežero upėtakio.

Headbanger Tail 23cm Crappie masalas

ATSARGINĖS DALYS

Papildomos HEADBANGER uodegos pakeisti jūsų senas, jau daugelį kartu įkastas uodegas, arba sukurti savo mėgstamus masalų spalvų derinius.

Headbanger atsargines uodegos
Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę