Headbanger Lures masalai

HEADBANGER ROCKERHEAD

Galvakablis ir „čeburaška” – viskas viename gaminyje, specialiai skirta žvejojant ešerius ir kitas plėšrias žuvis. Sukurtas remiantis novatoriška ir patentuota  Headbanger technologija, universalus HEADBANGER „RockerHead“ pakelia dirbtiniais masalais žvejybą į kitą lygį. Komplekte yra cinko galvutė ir ofsetinis kabliukas, kurį lengvai galima pakeisti dėka patogios vielos kilpos.

HEADBANGER RockerHead – neprilygstamas neprognuozajamas veiksmas jūsų mėgstamiausiems masalams, tokiems kaip vėžiukai, kirmelės ir kiti gyvius imituojantys masalai.

 

Greitai prekyboje

HEADBANGER SHAD 11cm

Ešeriai, lydekos, basai, upėtakiai, starkai ir lašišos. Šis masalas pagauna viską. Stebinančiai mažas, tačiau aprūpintas stipria viela per visą kūną, universalus „Headbanger Shad 11 cm“ su savo beprotiškai nenuspėjamu veiksmu yra būtina naujiena kiekvieno žvejo reikmenų dėžutėje!

Headbanger-Shad-11-Ghost-Shad_1200x

HEADBANGER SHAD 16cm

Norite sugauti daugybę lydekų, ar pagauti monstrišką ešerį ar starkį, o taip pat ypač didelį upėtakį? Jums reikia naujo masalo į savo reikmenų dėžę. 16 cm HEADBANGER SHAD su savo nepaparastu ir nenuspėjamu veiksmu yra universalus masalas, galintis sukelti daugybę teigiamų emocijų.

Headbanger Shad 16cm Firetiger masalas

HEADBANGER SHAD 22cm

Nepastovus, nenuspėjamas veiksmas, stambus profilis ir energinga uodega, 22 cm ilgio HEADBANGER SHAD yra būtinas masalas rimtiems lydekų žvejams ar tiems, kurie taikosi į didelius starkius.

Headbanger Shad 22cm Clown masalas

HEADBANGER TAIL 23cm

Beprotiškas, nenuspėjamas veiksmas, lengvas kūnas ir sujungta Curly tipo uodega, 23 cm ilgio HEADBNAGER TAIL suteikia jums kuo aktyvesnį masalo veiksmą išprovokuoti smūgius iš lydekos, starkio ir ežero upėtakio.

Headbanger Tail 23cm Crappie masalas

ATSARGINĖS DALYS

Papildomos HEADBANGER uodegos pakeisti jūsų senas, jau daugelį kartu įkastas uodegas, arba sukurti savo mėgstamus masalų spalvų derinius.

Headbanger atsargines uodegos
0