geoff anderson baltic lietuva

Geoff Anderson yra maža, energinga Danijos įmonė, kurios šaknys yra sportinė žvejyba. Pirmieji produktai buvo sukurti 1998 m. Geoff Anderson prekinis ženklas didžiuojasi užtikrindamas, kad drabužiai būtų gaminami tvariai ir labai gerbiant vartotoją. Tvariai mes turime omenyje: ilgą produkto tarnavimo laiką. Pasirinkdami medžiagas, dizainą ir gamybos metodus visada siekiame tvarumo ilgam.

Jei įmanoma, dirbame tik su netoksiškais, ekologiškai sertifikuotais / išbandytais produktais. Daugelis jų yra arba perkami perdirbti, arba gali būti perdirbami. Tiesą sakant, turime perdirbamų ir skaidomų membranų technologiją. Visuose mūsų gaminiuose nėra kenksmingų ir laisvų hidroizoliacijos dalelių (DWR). Daugeliui mūsų subrangovų ir gamintojų stebėti, turime specialius įrankius ir žmones, kurie kontroliuoja visą tiekimo grandinę. Stebėdami, kad visi dirbtų atsakingai, mes sujungiame savo tiekėjus ir gamintojus į tinklą, siekdami skatinti sveiką, atvirą ir ne mažiau atsakingą galutinį rezultatą.

Vystymasis vyksta Danijoje, todėl visiškai natūralu, kad mūsų pagrindinių tiekėjų tinklas yra Skandinavijoje. Tai užtikrina kokybę ir tvarkingas gamybos sąlygas. Praktiškai tai reiškia, kad beveik viskas, nuo vandeniui nelaidžių juostų iki užtrauktukų ir mažų sagų, yra kontroliuojama iš mūsų būstinės Danijoje. Kasdieniniame gyvenime stengiamės sumažinti pakuočių kiekį, taip pat gabename perdirbtose dėžutėse siuntas. Galiausiai mes visada stengiamės ištaisyti pretenzijas bei defektus vietoje.

Ir turbūt svarbiausia, kad mes darome viską, kad pagamintume patvarius gaminius, kuriais galėsite mėgautis daugelį metų. Daugelio mūsų gaminių tarnavimo laikas yra labai ilgas, o tai smarkiai skiriasi nuo kitų tekstilės pramonės dalyvių.

„Pirkite ir išmeskite“ tai tikrai ne apie Geoff Anderson.

buvo

Vandeniui Atsparios Striukės | Waterproof Jackets

Dozer6

Barbarus

WS

Buteo

Tsuba

Xera

Xylo

Pašiltintos Striukės/Švarkai | Insulated Jackets

teddy geoff anderson lietuva

Teddy

hoody3 geoff anderson lietuva

Hoody

Kelnės | Pants

Urus

Barbarus

xera4 geoff anderson lietuva

Xera4

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę